Ranił nożem swojego rówieśnika. Pokłócili się o dziewczynę

powiat-lubelski Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali 20-latka, który nożem ranił swojego rówieśnika. Mężczyźni przypadkiem spotkali się na ulicy, gdzie doszło do kłótni o dziewczynę.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 28 września 2020 11:12 | Aktualizacja: 28 września 2020 11:12

Zajście miało miejsce na terenie gminy Garbów. Z informacji przekazanych dyżurnemu komisariatu w Niemcach wynikało, iż na jednej z ulic doszło do awantury pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami, podczas której jeden z nich został raniony nożem.

 

Na miejsce wysłano policjantów z zespołu patrolowego. Funkcjonariusze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, którym okazał się być 20-letni mieszkaniec gminy Garbów. Podczas czynności w sprawie mundurowi ustalili, że mężczyźni przypadkiem spotkali się na ulicy, gdzie wywiązała się między nimi kłótnia o dziewczynę. Podczas zajścia 20-latek ranił nożem w nogę swojego rówieśnika. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec gminy Garbów już wcześniej kierował groźby wobec pokrzywdzonego i jego dziewczyny.

 

Sprawca usłyszał łącznie trzy zarzuty. Dwa z nich dotyczą kierowania gróźb karalnych. Jeden lekkiego uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został oddany pod dozór Policji. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.