Reklama

Powiat Lubelski: sukces licytacji na rzecz Szpitala Powiatowego w Bychawie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: bychawa.pl

Powiat Lubelski: sukces licytacji na rzecz Szpitala Powiatowego w Bychawie - Zdjęcie główne

foto bychawa.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Powiat lubelski W dniach 7-19 kwietnia 2020 roku odbyła się akcja, której głównym celem było wsparcie Szpitala Powiatowego SPZOZ w Bychawie w walce z koronawirusem.

Całe przedsięwzięcie odbyło się z inicjatywy założycieli Akademii Zdrowia i Aktywności Fizycznej NEPTUN — Patryka Szewczaka i Michała Ogórka, mieszkanki Bychawy — Marzeny Sak oraz Lubelskiego Stowarzyszenia Samopomocy. Akcja polegała na licytacjach, podczas których przedsiębiorcy, instytucje oraz osoby prywatne wstawiały swoje usługi, oraz przedmioty. Ręcznie szyte zabawki, rzeźby i wiele innych rzeczy zostało przekazanych na ten bezapelacyjnie szczytny cel. Nie zabrakło również ciekawych usług ofiarowanych na licytację od przedsiębiorców m.in.: wymiana kół, makijaż, sesja fotograficzna czy lekcje hiszpańskiego.

 

Dzięki akcji i zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać 7969,00 zł. Całość oczywiście zostanie przekazana na rzecz szpitala.

 

Widząc podobne akcje w innych miejscowościach, które osiągnęły sukces, postanowiliśmy zainicjować licytację w Bychawie. Był to strzał w dziesiątkę. Bardzo pozytywny odzew wśród lokalnej społeczności. Wiele osób zaangażowało się i za to im bardzo dziękujemy. Dziękujemy również Marzenie Sak za to, że towarzyszy nam w każdej podobnej inicjatywie. Bez niej nie zebralibyśmy tak dużej kwoty i nie osiągnęlibyśmy końcowego sukcesu. Warto pomagać, warto wspierać naszych medyków, którzy walczą z koronawirusem na pierwszej linii frontu. – powiedzieli Michał Ogórek, Patryk Szewczak, założyciele Akademia Zdrowia i Aktywności Fizycznej NEPTUN

 

Gdy usłyszałam o pomyśle zorganizowania takiej pomocy dla szpitala, od razu się zgodziłam. Obok takiej akcji po prostu nie można przejść obojętnie. Bardzo się cieszę, iż ludzie tak pozytywnie zareagowali. Większość rzeczy sami dostarczali do nas, bardzo często proponowali także pomysły na usługi. Uśmiech i podziękowania przy dostarczaniu wylicytowanych towarów ogromny. Dziękuję i brawo Bychawa. – podsumowała akcję Marzena Sak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE