Reklama

Powiat Lubelski: środki ochrony osobistej trafiły do Domu Pomocy Społecznej w Matczynie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: powiat.lublin.pl

Powiat Lubelski: środki ochrony osobistej trafiły do Domu Pomocy Społecznej w Matczynie  - Zdjęcie główne

foto powiat.lublin.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Powiat lubelski W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID 19 do Domu Pomocy Społecznej w Matczynie trafiły środki ochrony osobistej w postaci maseczek ochronnych, rękawiczek oraz płynów dezynfekujących.

Inicjatywa została podjęta przez Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego, który wraz z Dyrektorem Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Panią Małgorzatą Romanko przekazał Staroście Lubelskiemu Panu Zdzisławowi Antoniowi oraz Dyrektorowi Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie Panu Jackowi Figarskiemu jakże potrzebną w tym trudnym czasie darowiznę, zwiększając tym samym zasoby Domu Pomocy Społecznej na terenie Powiatu Lubelskiego.


Zakupione materiały pochodzą z funduszy projektu partnerskiego współfinansowanego ze środków EFS pt. „Standardy w zakresie mieszkalnictwa wspomaganego dla osób chorujących psychicznie po wielokrotnych pobytach w szpitalu psychiatrycznym” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) 2014 – 2020.


Podjęte działania, zgodnie z zapewnieniami, nie będą jednym wsparciem organizowanym przez Marszałka na rzecz placówek organizacyjnych.


Opracowanie: powiat.lublin.pl


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE