Powiat Lubelski: pożar budynku mieszkalnego w Bełżycach

powiat-lubelski Dzisiaj około godziny 11 w Bełżycach doszło do pożaru jednego z budynków mieszkalnych. Poszkodowany został 35-letni mężczyzna.

RW

Opublikowano: 15 czerwca 2020 12:22 | Aktualizacja: 15 czerwca 2020 12:25

Do zdarzenia doszło o godzinie 10:50. Ogień pojawił się w pomieszczeniu, znajdującym się na 1 piętrze budynku jednorodzinnego, zlokalizowanego przy ul. Rynek. Na miejscu pojawiło się 5 zastępów straży pożarnej, policja, zespół ratownictwa medycznego oraz pogotowie energetyczne.


Na miejscu incydentu strażacy przeprowadzili ewakuację budynku. Po zażegnaniu pożaru przewietrzono pomieszczenie, w którym pojawił się ogień. Wnętrze lokalu zostało zniszczone. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 35-letni mężczyzna. Trwa ustalanie szczegółów zajścia oraz szacowanie strat.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.