Powiat Lubelski: kierowca wypadł z drogi. Miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie

foto Flickr (zdjęcie ilustracyjne)

powiat-lubelski Kierowca dachował oplem w Skrzyńcu – to już dzisiaj drugi taki incydent w tej miejscowości. Tym razem kierowca był jednak kompletnie pijany.

RW

Opublikowano: 21 maja 2020 15:08 | Aktualizacja: 21 maja 2020 15:08

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 11 w miejscowości Skrzyniec. Na drodze powiatowej z Niedrzwicy Dużej do Chodla dachował samochód osobowy marki opel. To już drugi przypadek dachowania w tej miejscowości podczas ostatnich godzin.


Tutaj mogą Państwo przeczytać informacje na temat pierwszego zdarzenia:

https://lublin24.pl/powiat-lubelski/powiat-lubelski-samochod-dachowal-pojazdem-podrozowala-grupka-mlodych-osob/3dMhTWowcHaBinjMJUDD


Wstępne ustalenia zakładają, że mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, a następnie wypadł z drogi, dachując na poboczu. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. To nie była jego pierwsza jazda na podwójnym gazie, gdyż miał zatrzymane uprawnienia właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu. 


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.