Powiat lubelski: Chłopiec potrącony przez nieoznakowany radiowóz

foto Pixabay

powiat-lubelski W Bełżycach nieoznakowany radiowóz potrącił nastoletniego chłopca.

RW

Opublikowano: 23 czerwca 2020 16:30 | Aktualizacja: 23 czerwca 2020 16:39

Incydent miał miejsce na ul. Bychawskiej w Bełżycach po godzinie 14 w poniedziałek. Obok supermarketu Intermarche samochód osobowy marki Kia potrącił nastoletniego chłopca.


Pojazdem okazał się nieoznakowany radiowóz policji. W związku z tym wszelkie czynności dokonywane były w obecności prokuratora. Wstępne ustalenia mówią, że 12-latek wbiegł na pasy, a kierowca nie zdążył zahamować, doprowadzając do potrącenia chłopca.


Prokurator zadecydował o powołaniu biegłego. Chłopiec trafił do szpitala, nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń. W tej sprawie przesłuchani zostaną kolejni świadkowie.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • avatar

    10 dni temu | ocena +0 / -0

    paster

    Wstępne ustalenia mówią, że 12-latek mógł wbiec na pasy, a kierowca nie zachował należytej ostrożności nie przebadano go na obecność alkoholu i narkotyków