Reklama

Reklama

Powiat lubelski: Chłopiec potrącony przez nieoznakowany radiowóz

Opublikowano: 23 czerwca 2020 16:30
Autor: RW | Zdjęcie: Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

powiat-lubelski W Bełżycach nieoznakowany radiowóz potrącił nastoletniego chłopca.

Reklama

Incydent miał miejsce na ul. Bychawskiej w Bełżycach po godzinie 14 w poniedziałek. Obok supermarketu Intermarche samochód osobowy marki Kia potrącił nastoletniego chłopca.


Pojazdem okazał się nieoznakowany radiowóz policji. W związku z tym wszelkie czynności dokonywane były w obecności prokuratora. Wstępne ustalenia mówią, że 12-latek wbiegł na pasy, a kierowca nie zdążył zahamować, doprowadzając do potrącenia chłopca.


Prokurator zadecydował o powołaniu biegłego. Chłopiec trafił do szpitala, nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń. W tej sprawie przesłuchani zostaną kolejni świadkowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    paster

    Wstępne ustalenia mówią, że 12-latek mógł wbiec na pasy, a kierowca nie zachował należytej ostrożności nie przebadano go na obecność alkoholu i narkotyków