Podwykonawcy na budowie ukradli sprzęt na sumę ok 15 tys. zl

Podwykonawcy na budowie ukradli sprzęt na sumę ok 15 tys. zl. Grozi im więzienie | foto Pixabay

powiat-lubelski Do 5 lat więzienia grozi pracownikom budowy, którzy ukradli elektronarzędzia na łączną kwotę blisko 15 tys. zł. Przyznali się do winy, a policja odzyskała już część sprzętu.

oprac. Joanna Niećko

Opublikowano: 16 listopada 2020 18:00 | Aktualizacja: 16 listopada 2020 15:44

W pierwszych dniach listopada dwaj mieszkańcy powiatu lubelskiego wykonywali prace wykończeniowe na jednej z budów. Mężczyźni w trakcie pracy ukradli elektronarzędzia należące do zleceniodawcy łącznej wartości blisko 15 tys. zł. Udało im się to, bo wykorzystali możliwość dostępu do pomieszczeń, gdzie były składowane.

 

Złodzieje zostali zatrzymani przez kryminalnych z komisariatu w Niemcach (powiat lubelski). Jeden ma 34, a drugi 55 lat. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży, do których się przyznali i grozi im do 5 lat więzienia. Z kolei policjanci odzyskali już część skradzionego mienia.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.