Reklama

Reklama

Objazd lubelskiego autobusu nr 85 potrwa dłużej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Objazd lubelskiego autobusu nr 85 potrwa dłużej - Zdjęcie główne

Objazd lubelskiego autobusu nr 85 potrwa jednak dłużej - do 4 grudnia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Powiat lubelski Po raz kolejny Zarząd Transportu Miejskiego przesunął termin obowiązywania objazdu linii nr 85, która jeździ do podlubelskiego Motycza Leśnego. Będzie on obowiązywał do 4 grudnia.

Reklama

Na trasie do Wojciechowa (powiat lubelski) prowadzony będzie czwarty etap przebudowy układu drogowego w ramach którego prace związane są z modernizacją linii kolejowej z Lublina do Warszawy. Dlatego już w drugiej połowie października Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie ogłosił, że w związku z planowanym zamknięciem dla ruchu fragmentu drogi powiatowej Wojciechów – Motycz, w Motyczu w rejonie przystanku kolejowego Motycz Leśny w dniach 27-29 października i 3-10 listopada obowiązywać będzie objazd dla linii nr 85. Potem poinformowano, że objazd potrwa jednak dłużej, bo do 27 listopada. 

 

Wczoraj (27 listopada) ZTM ogłosił, że ponownie zmienia się ten termin. Tym razem objazd ma trwać do 4 grudnia. Autobusy linii 85 będą kursować w obu kierunkach trasą: Motycz Leśny-remiza – przejazd kolejowy – droga powiatowa nr 2231L – Motycz – …

 

- W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki Motycz Leśny PKP NŻ 01 i 02 - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie. 

 

Zmieni się tez lokalizacja przystanków. Przystanki "Motycz - szkoła 01 i 02" będą znajdować się przy drodze powiatowej nr 2231L (Motycz – Miłocin), a "Motycz Leśny - przejazd NŻ 01 i 02" będą przesunięte o ok. 150 metrów w stronę przystanku początkowego Motycz Leśny - remiza.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE