Reklama

Reklama

Wirtualna wystawa "Sen Niedźwiedzia" w Galerii Labirynt w Lublinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Galeria Labirynt w Lublinie

Wirtualna wystawa "Sen Niedźwiedzia" w Galerii Labirynt w Lublinie - Zdjęcie główne

Wirtualna wystawa "Sen Niedźwiedzia" w Galerii Labirynt w Lublinie | foto Galeria Labirynt w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W związku z zamknięciem instytucji kultury z powodu stanu epidemicznego, Galeria Labirynt przygotowała wirtualną wystawę pt. "Sen Niedźwiedzia". Prezentowane są dzieła sztuki będące pretekstem do namysłu nad relacjami człowieka z naturą.

Reklama

Z powodu stanu epidemicznego jakiś czas temu weszły w życie nowe obostrzenia w ramach których m.in. zamknięte są instytucje kultury. Dlatego Galeria Labirynt przeniosła swoją działalność do internetu. Można np. odwiedzać wirtualne wystawy np. "Sen Niedźwiedzia"

 

Na wystawie prezentowane są dzieła sztuki będące pretekstem do namysłu nad relacjami człowieka z naturą. W trakcie wirtualnego zwiedzania można obejrzeć filmy, fotografie, obrazy i rysunki, spojrzeć na otaczający nas świat z różnych perspektyw oraz zastanowić się nad kondycją człowieka w czasie klimatycznego kryzysu.

 

- Wszystkim pracom towarzyszą opisy w formie tekstów oraz nagrań audio po polsku i angielsku. Wystawa, niczym żywy organizm, będzie stopniowo się rozrastać. Wystawa trwa do 15 grudnia - informuje Galeria Labirynt w Lublinie.

 

Wśród artystów, którzy prezentują swoje dzieła w wystawie są: Paweł Althamer, Cezary Bodzianowski, Bogna Burska, Tomasz Ciecierski, Oskar Dawicki, Stanisław Dróżdż, Aneta Grzeszykowska, Katarzyna Przezwańska, Zygmunt Rytka, Julita Wójcik. 

 

Wystawa została zrealizowana w VRChat - w internetowej platformie społecznościowej służącej do tworzenia wirtualnych światów. W ten sposób powstała cyfrowa sala wystawiennicza Galerii Labirynt. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE