W środę "Międzynarodowe Spotkania Studenckie" w CSK w Lublinie

W CSK odbędą się "Międzynarodowe Spotkania Studenckie", ale w wydarzeniach odbywających się w przestrzeniach CSK może uczestniczyć maksymalnie 25% widzów | foto Pixabay

kultura W środę (14 października) od 18 do 20.00 w Centrum Spotkania Kultur odbędą się "Międzynarodowe Spotkania Studenckie". Gościem będzie student z Kenii, który opowie o swoim kraju i kulturze.

oprac. Joanna Niećko

Opublikowano: 12 października 2020 16:20 | Aktualizacja: 12 października 2020 14:23

Są to spotkania integracyjno-kulturoznawcze dla studentów, współprowadzone przez ich rówieśników zza granicy. 

 

- Podczas warsztatów będziemy poznawać kulturę, język i tradycje związane z aktywnym spędzaniem wolnego czasu w różnych krajach, z których pochodzą studenci zagraniczni podejmujący naukę w Lublinie. Zajęcia w języku angielskim - informuje Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. 

 

Gościem będzie student z Kenii, który opowie jak wygląda jego kultura, kraj i co się w nim dzieje, jakie są różnice między państwami w Afryce oraz jaki sposób myślenia mają mieszkańcy.

 

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują wcześniejsze zapisy - za pośrednictwem strony internetowej CSK. 

 

- Przypominamy, że w związku z nowymi wytycznymi i obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, repertuar Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na ten moment nie ulega zmianie. Zapewniamy, że spełniamy nałożone wymogi sanitarne i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić pełne bezpieczeństwo uczestników imprez i gości. Nowe zalecenia są już wdrożone,  w wydarzeniach odbywających się w przestrzeniach CSK będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 25% widzów - wyjaśnia rzecznik Goliszek. 

 

W przypadku ewentualnych zmian w repertuarze CSK zamieści informacje na swojej stronie internetowej i profilu Facebook. 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.