Reklama

Reklama

W środę "Międzynarodowe Spotkania Studenckie" w CSK w Lublinie

Opublikowano: 12 października 2020 16:20
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura W środę (14 października) od 18 do 20.00 w Centrum Spotkania Kultur odbędą się "Międzynarodowe Spotkania Studenckie". Gościem będzie student z Kenii, który opowie o swoim kraju i kulturze.

Reklama

Są to spotkania integracyjno-kulturoznawcze dla studentów, współprowadzone przez ich rówieśników zza granicy. 

 

- Podczas warsztatów będziemy poznawać kulturę, język i tradycje związane z aktywnym spędzaniem wolnego czasu w różnych krajach, z których pochodzą studenci zagraniczni podejmujący naukę w Lublinie. Zajęcia w języku angielskim - informuje Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. 

 

Gościem będzie student z Kenii, który opowie jak wygląda jego kultura, kraj i co się w nim dzieje, jakie są różnice między państwami w Afryce oraz jaki sposób myślenia mają mieszkańcy.

 

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują wcześniejsze zapisy - za pośrednictwem strony internetowej CSK. 

 

- Przypominamy, że w związku z nowymi wytycznymi i obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, repertuar Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na ten moment nie ulega zmianie. Zapewniamy, że spełniamy nałożone wymogi sanitarne i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić pełne bezpieczeństwo uczestników imprez i gości. Nowe zalecenia są już wdrożone,  w wydarzeniach odbywających się w przestrzeniach CSK będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 25% widzów - wyjaśnia rzecznik Goliszek. 

 

W przypadku ewentualnych zmian w repertuarze CSK zamieści informacje na swojej stronie internetowej i profilu Facebook. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.