Reklama

Reklama

Perła otwiera kino plenerowe

Opublikowano: 19 czerwca 2020 13:19
Autor: dsm | Zdjęcie: Materiał organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Startuje Kino Perła. Do wyboru będą produkcje z różnych gatunków filmowych. Wejście na seans jest bezpłatne.

Reklama

Kino pod chmurką i na terenach zielonych


Od piątku, 19 czerwca, rusza Kino Perła w Lublinie. To kino plenerowe w browarze przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie. Nadal filmy będzie można oglądać na terenie Browaru, ale tym razem w nieco innej lokalizacji. Wszystko przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2.


- W tym roku projekcje zostały przeniesione z dziedzińca zlokalizowanego przy wejściu do browaru na nasze tereny zielone - informuje Maciej Ładwiński, dyrektor ds. marketingu Perła - Browary Lubelskie S.A. - Dzięki temu możliwe będzie zachowanie wszelkich wymogów bezpieczeństwa związanych z epidemią, w tym 2-metrowego dystansu między leżakami, bez zmniejszenia liczby widzów, którzy mogą brać udział w seansie - dodaje.


"Kler" i "Midsommar"


Podobnie jak w latach poprzednich projekcje filmowe będą odbywać się od środy do niedzieli. Każdy dzień to inny blok tematyczny: środa - "Strange Days", czwartek - "Podróż za jeden uśmiech", piątek - "Sex, drugs and rock and roll", sobota - "A to Polska właśnie" i niedziela - "Świat się śmieje". W ramach cyklu będzie można obejrzeć takie filmy, jak: „Midsommar” (emisja 24 czerwca), „Hereditary. Dziedzictwo” (5 sierpnia), „Kłamstewko” (25 czerwca), „Sztokholm” (9 lipca), "Kler" (20 czerwca), „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” (21 czerwca).


CZYTAJ TAKŻE: Lublin gotowy na turystów!


Pierwszym filmem wyemitowanym w Kinie Perły będzie komedia "Ibiza". Seans 19 czerwca. Projekcje będą zaczynać się tuż po zachodzie słońca, około godz. 21. Wstęp jest bezpłatny. Seanse w ramach tegorocznego Kina Perła odbywać się będą w dwóch lokalizacjach: w browarze Perła w Lublinie oraz w browarze w Zwierzyńcu.


Zmierzą widzom temperaturę


W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi organizator wprowadził szereg procedur. "Osoby wchodzące na teren Kina Perła będą musiały poddać się bezdotykowemu mierzeniu temperatury oraz przebywać na terenie kina w maseczkach. Wszystkie leżaki będą dezynfekowane po każdym seansie, a w przypadku opuszczenia przez widza kina w trakcie seansu jego leżak zostanie natychmiast zastąpiony przez zdezynfekowany. Nie będzie można zmieniać położenia leżaków, których sposób ustawienia przez organizatora pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości. Leżaki dwuosobowe będą mogły być zajmowane wyłącznie przez widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia oraz przez osoby wspólnie zamieszkujące lub pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym" - czytamy w komunikacie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.