Liczne atrakcje na tarasie widokowym VIVO! Lublin. Co przygotowali organizatorzy?

foto VIVO! Lublin

kultura Seanse filmowe, występy, rodzinne spotkania, warsztaty – takie atrakcje czekają nas na tarasie widokowym w VIVO! Lublin. To już kolejny rok, kiedy mieszkańcy mogą skorzystać z atrakcji zlokalizowanych na ostatnim piętrze obiektu.

RW

Opublikowano: 2 lipca 2020 14:45 | Aktualizacja: 2 lipca 2020 14:45

W tym sezonie wszelkie wydarzenia zaplanowane są ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Udział w zabawach organizowanych w ramach „Tarasu pełnego atrakcji” jest bezpłatny. Cykl wydarzeń potrwa do końca sierpnia.

 

Co przygotowali organizatorzy cyku „Taras pełen atrakcji”?

 

Już dzisiaj o godzinie 21.00 zadebiutuje tegoroczna odsłona Kina Letniego. Plenerowe seanse rozpocznie  anglojęzyczna komedia kryminalna „Bad guys”. 

 

3 lipca od godziny 18.00 na ostatnim piętrze budynku galerii VIVO! zainteresowanych czekają liczne pokazy i występy. Swoje umiejętności zaprezentuje m.in. iluzjonista – Karol Sanetti.

 

W sobotę (4 lipca) od 9.00 do 12.00 na tarasie przewidziana jest konkretna dawka sportu. Przewidziano m.in. zajęcia dla zdrowego kręgosłupa, jogę dla najmłodszych, ćwiczenia z trenerem personalnym oraz trening dla kobiet w ciąży.

 

Wydarzenia podsumuje rodzinna niedziela (5 lipca). Od godziny 10.00 do 14.00 odbędą się warsztaty ekologiczne, podczas których uczestnicy własnoręcznie wykonają las w naczyniu oraz naturalne kosmetyki. Ponadto na miejscu zjawią się specjaliści od jednośladów, którzy zaprezentują rowerowe niezbędniki.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.