Reklama

Reklama

CSK w Lublinie zamyka budynek. Kultura przenosi się do internetu

Opublikowano: 7 listopada 2020 07:03
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Dziś w życie wchodzą nowe obostrzenia w tym zamknięcie instytucji kulturalnych. W związku z tym m.in. Centrum Spotkania Kultur zamyka budynek dla odwiedzających. W zamian szykuje ofertę kulturalną w internecie.

Reklama

CSK zamknięte, kultura przenosi się do internetu

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną od 7 do 29 listopada obowiązują nowe obostrzenia, w ramach których m.in. są zamknięte instytucje kulturalne. 

 

- Wydarzenia zaplanowane na listopad zostają odwołane lub przełożone na inny termin, a sam budynek CSK pozostaje niedostępny dla zwiedzających. Szczegółowe informacje o odwołanych wydarzeniach będziemy publikować na naszej stronie www oraz profilu Facebook - informuje Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Centrum Spotkania Kultur.

 

Mimo zamknięcia budynku, CSK nie zawiesza całkowicie swojej działalności. Na stronie internetowej i profilu Facebook będą zamieszczane bieżące informacje ze świata kultury oraz relacje z wydarzeń z CSK. Podobne działania realizowano wiosną - w trakcie lockdownu, gdy instytucje kulturalne były zamknięte.

 

Zwroty biletów na wydarzenia

 

Bilety zakupione online na bilety.spotkaniakultur.com można zwracać bezpośrednio na konto osoby zamawiającej. Pomocy udziela Obsługa Widza CSK w dni powszednie w godzinach od 8.00  do 16.00,  pod nr tel. 81 441 56 75 lub mailowo: [email protected]com . Z kolei Kasa CSK dokonuje zwrotów za bilety zakupione stacjonarnie w punkcie kasowym (gotówką lub kartą płatniczą) w dni powszednie w godzinach od  9.00 do 17.00 (wejście boczne przez patio od strony ul. Radziszewskiego).

 

Administracja pracuje w systemie dyżurowym, Kancelaria CSK czynna w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 16.00. Dostęp do budynku CSK, Teatru Andersena, Fundacji Sztukmistrzów oraz pozostałych najemców i lokali gastronomicznych wyłącznie wejściem bocznym przez patio od strony ul. Radziszewskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.