Reklama

Reklama

CSK w Lublinie zamyka budynek. Kultura przenosi się do internetu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

CSK w Lublinie zamyka budynek. Kultura przenosi się do internetu - Zdjęcie główne

W związku z zamknięciem instytucji kulturalnych z powodu epidemii, CSK zamyka budynek i przenosi kulturę do internetu | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Dziś w życie wchodzą nowe obostrzenia w tym zamknięcie instytucji kulturalnych. W związku z tym m.in. Centrum Spotkania Kultur zamyka budynek dla odwiedzających. W zamian szykuje ofertę kulturalną w internecie.

Reklama

CSK zamknięte, kultura przenosi się do internetu

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną od 7 do 29 listopada obowiązują nowe obostrzenia, w ramach których m.in. są zamknięte instytucje kulturalne. 

 

- Wydarzenia zaplanowane na listopad zostają odwołane lub przełożone na inny termin, a sam budynek CSK pozostaje niedostępny dla zwiedzających. Szczegółowe informacje o odwołanych wydarzeniach będziemy publikować na naszej stronie www oraz profilu Facebook - informuje Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Centrum Spotkania Kultur.

 

Mimo zamknięcia budynku, CSK nie zawiesza całkowicie swojej działalności. Na stronie internetowej i profilu Facebook będą zamieszczane bieżące informacje ze świata kultury oraz relacje z wydarzeń z CSK. Podobne działania realizowano wiosną - w trakcie lockdownu, gdy instytucje kulturalne były zamknięte.

 

Zwroty biletów na wydarzenia

 

Bilety zakupione online na bilety.spotkaniakultur.com można zwracać bezpośrednio na konto osoby zamawiającej. Pomocy udziela Obsługa Widza CSK w dni powszednie w godzinach od 8.00  do 16.00,  pod nr tel. 81 441 56 75 lub mailowo: [email protected]com . Z kolei Kasa CSK dokonuje zwrotów za bilety zakupione stacjonarnie w punkcie kasowym (gotówką lub kartą płatniczą) w dni powszednie w godzinach od  9.00 do 17.00 (wejście boczne przez patio od strony ul. Radziszewskiego).

 

Administracja pracuje w systemie dyżurowym, Kancelaria CSK czynna w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 16.00. Dostęp do budynku CSK, Teatru Andersena, Fundacji Sztukmistrzów oraz pozostałych najemców i lokali gastronomicznych wyłącznie wejściem bocznym przez patio od strony ul. Radziszewskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE