Reklama

Creative Lab, czyli warsztaty biznesowe dla studentów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: http://creativelab.startupacademy.pl/

Creative Lab, czyli warsztaty biznesowe dla studentów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? Warsztaty biznesowe Creative Lab są właśnie dla Ciebie!

Czym jest Creative Lab? Są to warsztaty biznesowe, kierowane do wszystkich studentów kierunków kreatywnych uczelni lubelskich, którzy maja pomysł na biznes i nie wiedzą co dalej z nim zrobić. 
Uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności, potrzebne przy rozpoczęciu własnego biznesu. Dowiedzą się m. in. jak zbudować biznes bez budżetu i w wolnym czasie, poznają tendencje oraz najciekawsze trendy panujące w startupowym świecie.

Creative Lab potrwa trzy dni. Rozpocznie się 25 maja warsztatami „Startupowe trendy i modele biznesowe”:

- W czasie jego trwania trenerzy opowiedzą o obecnie panujących trendach startupowych, a także genezie porażek i sukcesów wielu firm. Przedstawione i omówione zostanie aż 25 modeli biznesowych, według których startupy są w stanie generować swoje przychody – informują organizatorzy.

Kolejnego dnia (26 maja) uczestnicy będą testować swój pomysł na biznes. Poznają narzędzia, które pomogą im zweryfikować jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom potencjalnego klienta.
Ostatni dzień warsztatów to marketing i sprzedaż. Studenci dowiedzą się jak czym jest sprzedaż transformacyjna czy jak powinna wyglądać sprzedaż własnego produktu.

Wszystkie warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:00 i trwają do 17:00. Rekrutacja trwa – chętni mogą zgłaszać się na Creative Lab przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej wydarzenia.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE